Deepcool CC360 Micro-ATX CASE, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 515.00 mm |
| Brutokaal | 3.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 483.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 268.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.07 m |
| Netokaal | 1.90 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 2.00 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool cc360 micro-atx case, black, r-cc360-bkapm3-g-1, deepcool, korpused

